Jump to content
maranga77

BP KARAKTERLER AŞIRI GÜÇLÜ VS PROBLEMLER

Recommended Posts

Oyunda 2 aylık karakterlemiz olmasına rağmen yeni açılan 72 lwl bir battlepriest etmemesi aşırı damage atıyolar üstüne damage yemiyolar death chitinlerin antileri çalışmıyor assasin 70 skili hiç anti antisiz damage atması gerekirken damage atmıyor sw de resmen asasları nasıl olsa oynar mantığıyla yürüyolar sw database hata dolu illaki server 4 4 lük olucak demiyorum ama biraz bu konu hakkında uğraşın teşekkürler.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

En başından beri söylüyorum serverde asas oynayanlar bilir lütfen onlar da yazsınlar, goblin set yada +6 kafaya alınmış bir dd10 ile bp ÖLDÜREMİYORUM. El düşmüyor zaten bir 10k alınca kendisine bitti olay, benim charın afadersiniz ama o beginner itemli full str gitmiş bir bp yada mageye 3 atması lazımken ( bende yazan damage) 1100 ile 1k spike vuruyor max, 70 ise canım 70'im ❤️ 500 vuruyor. Hatta uzun olcak ama olsun.. magenin birisi taliası filan var omuzluk bdw belti vardı daha önce yada normalde asas oynayanlar bir tahminde bulunsun kaç vurdu 70??? ( 350 ) haydi bunu sallayalım şimdi geri geleyim bp ye slot basıyorum 4,5k hp var bende malice yersem +7ii li priest 1k seri vuruyor R siz. Cure attık diyelim seri seri 650 700 vuruyor ha eğer o pri kafasına dd18 takmış ise benim spike 850 ile 800 damage gösteriyor bende şaşmaz. Death chitinler varyaa onlarda çöp, clup13 takıyorum bana yine 650 civarı vuruyor 700 de vurduğu çok oldu. Canım sheldonum da bu soruna -tamam bi bakarım, deneyeceğim gibi cevaplar vereceğine en güzelini dedi bana sende aç bi mage vs pri dedi 🙂 bence haklı.. Asas açmamın mantığı zaten kimine tek atarım kimine 1 skill bar boşaltırım keserimdi ama imkansız full mp yada str gidenleri nasıl kesemez :S  dual shard8, shell+7 set takılarda fena sayılmaz. Warriorları daha kolay kesiyorum yemin ediyorum ha eşit itemli warrior olsa master 70'i açarsa o beni rahat keser o yüzden asası çöp olmaktan çıkarın biraz damagelerine bakın lütfen bakın derken arena orda deneyin lütfen kayıtsız kalmayın asas bu nasıl olsa oynar demeyin. Saygılarımla iyi oyunlar.

Bir de video koydum izleyin diye ne kadar fazla vuruyor benim skillere bak birde 250 350 filan adamın sitededen üzerine bir bakın sadece.. Full str 255 adam.

https://streamable.com/ip00e4

Edited by ImaginaRy
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oyunda bp karakteri asasın yarı item değerinde olmasına rağmen cidden fazla güçlü kalıyor.

+1

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

KO-MyKO Phoenix

By accessing or using KO-MYKO.COM (the "Site") and affiliated services (the "Services") that belongs to KO-MyKO, you (the "User") agree to comply with the terms and conditions governing the User's use of any areas of the Site and affiliated services as set forth below.

Quick server information

Require assistance?

If you have any sort of issues please send us a message on forum/facebook page or PM GM in-game

Login or PUS issues?

If you have issues logging into the game please CLICK HERE for informational guide.

If you have issues with using Power Up Store please CLICK HERE for informational guide.

×