Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/26/2021 in all areas

 1. 2 points
 2. 2 points
  Nick : OksxTwellman Birazda benim warrior oynayışımı izleyin istedim. İyi seyirler.
 3. 2 points
 4. 1 point
  Yok çok ciddiye aldığımdan değil zaten kanka da Irkçılık ağır bir küresel suçtur cezasını bulmasını diliyorum sadece. Kürt çerkez türk ayrımı yapmayı sana kim hak görmüş yani enteresan kişilikler. Bütün Beast ve BS slotlarını parsellemişler gelip biz farm yapmaya kalktığımızda üstüne bide küfür yiyoruz hayır rekabete de gelemiyorlar
 5. 1 point
 6. 1 point
  We partially restored what could have been restored and we banned the scammers. That's about as far we went in this case. The thing is the originally hacked account was shared account of to many people. It should not be getting support at all according to the server rules. But we did investigate everything, banned the scammer and we restored the items that could have been restored. Ofcourse 100% restore is not possible. Next time please do not share account with 10 other players and change your password at all times. Best Regards
 7. 1 point
 8. 1 point
  Reis olayın detayını bilmiyorum, lakin, yönetimin biz reel satışa karışmıyoruz demesi ve buradaki tavrı açık. Olayı 2 ayrı parçaya bölmek gerekiyor. Birinci kısım bahsettiğiniz char soyulması ikinci kısım ise tahmin edebileceğin üzere itemlerin reelde satılması. Birinci kısımda haklı haksız kısmını yönetim inceleyecektir, konuyla alakalı soyan kişiler bu id pass i char sahibinin bile isteye vermesi ya da kendi hatasından kaynaklı olabilir.(bir başka sw de kullandığı id pass olabilir, bilgisayarındaki bir yazılım/virus olabilir, ya da bir konuda yardım almak için bazı kişilere TV benzeri bir yazılım bilgilerini paylaşmış olabilir) Bu durumda yönetimin oyuncularla paylaştığı kurallar gereği dışında bir durum söz konusu ise sizin yönetimden konuyla alakalı bir item veya rollback beklentiniz olmamalı, sadece onların insiyatifine kalacak bir istekte bulunmalısınız. Char patlatan kişilerin ise alacakları ceza bellidir, bunun olmasınıda canı gönülden isterim, serverden uzaklaştırılsınlar. Örnek olması amacıyla, yıllardır bu konuyla alakalı USKO da malesef yönetim hiç bir şekilde yardım etmiyor, yargı yolu size açık, lakin tahmin edeceğiniz üzere hiçbir PVP server, lisanslı bir KO sunucusu olmadığı için bir sonuç elde edebilir misiniz.. Açıkçası pek umutlu değilim bu konuda tek çıkar yolunuz charı patlatılan arkadaşa yönetimin konuyla alakalı tutumu ve insiyatifi olacaktır, bu sebeple eğer kullanıcı hatası (kurallar dışında bir durum varsa) yönetime yüklenmeniz bu konuda doğru olmaz. İkinci kısım, itemlerin satılması, şimdi yukarıda da belirttiğim üzere, yönetimin biz satışlara karışmıyoruz, olası dolandırıcılıkta da tutumumuz belli yardımcı olamıyoruz demesi açık. Alan kişi kim, satan kişi kim bilmiyorum lakin, fiyatın uygun olması alan kişinin suçlu olması manasına asla gelmez burada alan kişiyi zan altında bırakamazsın, kişi başarılı bir şekilde alışverişini yapmış gibi görünüyor, yine konuyla alakalı yönetimin belirttiği üzere alıcıya bir yaptırımda uygulayamazsın çünkü kişinin olayın birinci kısmıyla bir alakası yok. Örnek teşkil etmesi amacıyla, bugün USKO'da alıcı kişilere aldığı item illegal yollar ile (dupe, bug v.b) database e girmediği sürece malesef çalıntı bir mal olsa dahi yine bir yaptırımı yok. Patlatılan charın sahibi için üzüldüm, bazılarımız içinde ders niteliği içeren bir olay.. Umarım madur kişiye yönetim insiyatif kullanarak item konusunda yardımcı olunur, ve adaletin yerini bulması için patlatan kişilerinde BAN yediğini hep beraber görürüz.
 9. 1 point
 10. 1 point
 11. 1 point
 12. 1 point
  Nick : Showmachine Class : Rogue / Assasin Good luck for all
 13. 1 point
  19.00 bf için çok erken, işten 19.00da çıktığımız zamanlar oluyor keza saat 00.50 de csw için çok geç
 14. 1 point
 15. 1 point
 16. 1 point
  Göt korkusuna tüm czyi tavaf edecek arkadaşlarımız 8v8,2 priest hayatına vs atılır götü olan cevap verir
 17. 1 point
  Öncelikle geçmiş olsun.Valla kardeşim cengiz itinin olduğu yerde her türlü yavşaklık beklenir,burdan ilerde karşılaşıcak arkadaşlara uyarı olsun bu insanlar karaktersiz oyun için bacısını pazarlar bunlar gibi tiplerle iş yapmayın adamdan sayıp partynize bile almayın kimse account bilgileri paylaşmayın itemleriniz vermeyin bu oyunda şerefsiz çok gördüm solo oynayın daha iyi.
 18. 1 point
  Merhaba, aynı şeyleri discord kanalından da yazdım görmeyenler için buraya da yazıyorum. TBL clanı üyeleri organize hırsızlık yapmıştır. 01.02.2021 gece 04:30 - 04:50 saatleri arasında charıma girip tüm itemlerimi, paramı ve nplerimi çalarak kendi karakterlerine dağıtmışlardır. Aramızda hiçbir husumet, kavga, anlaşmazlık vs. olmamasına rağmen bana hiç bir şey söylemeden whatsapp grubundan atıp tsden banlayıp charımı patlatacak kadar gözleri dönmüş ve bu hırsızlığa tüm clanca ortak olmuşlardır. Olayın elebaşları Thomasshelby , Neveous ve Selamınaleyküm nickli şerefsiz, haysiyetsizlerdir. Bu hakaretleri kullanmamın en büyük sebebi de yaptıkları hırsızlığın bile arkasında duramayacak kadar omurgasız, telefonlara mesajlara bile cevap veremeyecek kadar erkek olmamalarıdır. Diğer tüm clan üyelerinin de karakterlerinde kullandıkları itemlerden bazıları benimdir. Bu şekilde hırsızlığa ortak olmuşlardır. İnanmak istemeyen, şüphesi olan vs. varsa bana özelden yazabilir bizzat gmlerden aldığım karaktere giriş loglarını gönderebilirim. Ip bilgileri vs. olduğu için buraya atamıyorum. Bunlara güvenip alışveriş yapacak olanlar olursa veya adam sanıp oyunda birlikte bir şeyler yapmak isteyenler olursa bunları bilsin kim olduklarını öğrensin istedim. Herkese iyi oyunlar.
 19. 1 point
 20. 1 point
 21. 1 point

KO-MyKO Phoenix

By accessing or using KO-MYKO.COM (the "Site") and affiliated services (the "Services") that belongs to KO-MyKO, you (the "User") agree to comply with the terms and conditions governing the User's use of any areas of the Site and affiliated services as set forth below.

Quick server information

Require assistance?

If you have any sort of issues please send us a message on forum/facebook page or PM GM in-game

Login or PUS issues?

If you have issues logging into the game please CLICK HERE for informational guide.

If you have issues with using Power Up Store please CLICK HERE for informational guide.

×