Jump to content

GM_Eph

Moderators
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

GM_Eph last won the day on March 31 2022

GM_Eph had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. GM_Eph

  BAN HAKKINDA / Xioyang

  Merhaba, hesabınız lideri olduğunuz partideki herkesin hile kullanmasından ve hilecilerin sizinle ilişkilendirilmesinden dolayı yasaklanmıştır. Sizinle DC üzerinden yaptığımız görüşmede dürüstlüğün ödüllendirileceğini söylemiştim fakat siz bu şansı değerlendirmediniz. Şu an bunu buradan yazmanızın tek sebebi giden çarınız değil, oyuna ne yaparsanız yapın tekrar giremiyor olmanız. Hileciler ve onlarla iş birliği yapan insanların sunucumuzda yeri yok ve hiçbir zaman da olmayacak. Ko-MYKO bu yüzden Ko-MYKO. İyi günler dilerim.
 2. GM_Eph

  Blood Slotu

  Teşekkürler, hile raporunuzu inceledim. Verdiğiniz isimlerde koxp yok fakat sizde çıktı. Ava giderken avlanmak mı desem ne desem bilemedim ama güzel bir utanç olsun bu size. Kalıcı olarak oyundan uzaklaştırıldınız.
 3. GM_Eph

  BabyDontCry Ban Temyiz..

  Olayı inceledik ve banı kaldırmaya karar verdik. DM Cross iteminize el koyuldu ve NP lerinizin %70'i ceza olarak silindi. Hesap paylaşımını desteklemiyoruz ve bu yüzden farklı kişiler tarafından bile olsa hesap üzerinde diğer oyuncuların hakkına girerek ek avantaj elde etmek için kullanılan yasa dışı programlar kalıcı bana sebep olmaktadır. Bu sizin son uyarınız.
 4. Merhaba, orası buglu bir spot değil, evin oradan dağa çıkıp yürüyerek geçiş yapılabiliyor.
 5. GM_Eph

  Gold Pre Hakknıda

  Çözülmüştür, iyi oyunlar dileriz.
 6. GM_Eph

  Cant Play

  Hi, scan your pc with an anti-virus and re-download the game. If you have 3rd party tools installed on your pc, delete them.
 7. Dear Knight, If you're experiencing Launcher problems while patching, go to https://ko-myko.com/downloads and manually download patches and put them into the our server folder. Then right click and select Extract Here, click Yes To All when prompted and you need to do this in order, starting from the first manual patch to the final one. After extracting all patches manually, you can open launcher and you will have access to the game. If this doesn't work, redownload the client and turn off your antivirus while downloading and try to patch from launcher while your antivirus is turned off. If you cannot access to our website, change your dns server to 8.8.8.8 - 8.8.8.9 and save. If you know a faster DNS server, feel free to use them instead. Then unplug your router for approximately 2 minutes and plug it back it. When you have access to internet, press Windows button, type CMD and right click->run as administrator then type this: ipconfig /flushdns and press enter. Then close the CMD window and wait a few minutes, then you will be able to log in no problem. Have fun and keep it fair. If you have further problems, feel free to send a private message to one of our admins or gms on our discord: https://discord.gg/6efX7d Regards, KO-MyKO Phoenix Staff --------------------------------------- Sayın Şövalye, Eğer Launcher'dan patch attırırken sorun yaşıyorsanız https://ko-myko.com/downloads adresinden manual patch dosyalarını tek tek oyun klasörünün içine indirin. Sonrasında sırasıyla en eski patch dosyasından başlayarak sağ tık -> buraya çıkar demeniz gerekiyor. Uyarı geldiğinde Yes to all(hepsine evet) demeniz gerekecek her seferinde. Bütün patch dosyalarıyla tek tek bu işlemi gerçekleştirdikten sonra Launcher'ı açıp oyuna girebilirsiniz. Eğer bu da işe yaramazsa antivirüs programınızı kapatıp oyunu tekrar indirip Launcher'dan patch yaptırmayı deneyin. Eğer websitemize de erişim sağlayamıyorsanız DNS ayarlarını, 8.8.8.8 - 8.8.8.9 yaptıktan sonra modemin fişini çekip 2 dakika bekledikten sonra geri takınız. Internet geldikten sonra Windows tuşuna basarak CMD yazın, çıkan şeye Sağ Tık -> Yönetici Olarak Çalıştır dedikten sonra şu komutu yazın: ipconfig /flushdns ve entera basın ve tekrar iki dakika bekleyin. Sonrasında oyuna girebileceksiniz. İyi ve adil oyunlar. Eğer yine sorun yaşarsanız Discord sunucumuza gelip admin ya da gmlerimize özel mesaj göndermekten çekinmeyin: https://discord.gg/6efX7d Saygılar, KO-MyKO Phoenix Ekibi
 8. GM_Eph

  The reason for banning

  This was not a mistake, you were banned for using BullBot. -------- Bu bir hata değild, BullBot kullandığınız için banlandınız.
 9. Konu http://forum.ko-myko.com/index.php?/forum/18-clan-recruitment-clan-üye-bul/ alt başlığına taşınmıştır.
 10. GM_Eph

  Xodia Ban hakkında;

  Gerekli araştırmalar yapıldı, hesaptan KC silinip 10gb geri verildi ve ban açıldı. İyi eğlenceler dileriz.
 11. Dear players, Advertising, offering or requesting TL/USD or any other real-world currency trades are not allowed on these forums. Same goes for our Discord too. Please refrain from doing such things on our platforms as otherwise your ingame account can be muted or even worse, banned. As for other platforms where you do real-world currency trades, you can do it at your own risk. But remember if you get scammed in any way shape or form doing these trades, you will not receive any support from our side. Thank you for your cooperation. ----------------------------------------------------------------- Değerli oyuncularımız, Forumlarımızda Dolar/Lira ya da herhangi bir para birimi ile alış-veriş duyurusu, teklifi ya da isteği yapmak yasaktır. Aynı şekilde Discord kanalımızda da bunları yapmak yasaktır. Lütfen bize ait platformlarda bu tarz davranışları sergilemekten kaçının yoksa oyundaki hesabınız susturulabilir ya da daha kötüsü banlanabilir. Gelelim bu tarz takasları yaptığıınız diğer platformlara, kandırılma riskini göze alıyorsanız yapabilirsiniz. Ama unutmayın ki herhangi bir şekilde kandırılırsanız bizden herhangi bir destek almayacaksınız. İşbirliğiniz için teşekkürler.
 12. GM_Eph

  Küfür - Swear

  Gereği yapıldı.
 13. Sorun çözülmüştür. Hesap paylaşımı güvenlik açısından riskli bir işlemdir, hesabı paylaştığınız kişi size zarar vermek istemese bile onun bilgisayarında olan zararlı yazılımlar dolaylı yoldan size zarar verebilir. İyi eğlenceler.
 14. GM_Eph

  Haklı Ban HK.

  Merhaba. Açık yüreklilik ile hatanızı kabul edip özür dilemeniz doğru yolda atılan ilk adım oldu. Konuyu ekibimizle birlikte yapacağımız toplantıda değerlendireceğiz; verilen kararı sizlerle paylaşacağız. Bu karar ne olursa olsun, bu dünyada karşılığı verilemeyecek, telafisi yapılamayacak en büyük haksızlık kul hakkına girmektir bunu lütfen hayatın hiçbir aşamasında hangi dine mensup olursak olalım aklımızdan çıkarmayalım. İyi akşamlar dilerim, Eph.
 15. GM_Eph

  30.3.2020 CHANGELOG

  30.3.2020 CHANGELOG: 1. Selfname Weapon Change Activated (You can change your personal incase you class change) 2. Shell Quest has been fixed 3. Forgotten Temple Shell Guardians spawns were adjusted (will spawn more of them) 4. Bi-frost dark sky issue on relog has been solved. 5. Bi-frost poison smoke removed (Greed, Lust, Envy) 6. Selfname Weapons can not be stored in Inn Hostess now. 7. Bi-From Monument HP and AC boosted 8. Warders & Keepers HP Boosted (Getting pre-ready for epic war time 🙂 9. Mage Selfname Personal Staff Fixed. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 30.3.2020 Yama Notları: 1. Selfname Silah Değişimi Aktif Edildi(Sınıf değişmi yaptığınızda ya da istediğinize göre değiştirebilirsiniz) 2. Shell görevi düzeltildi. 3. Forgotten Temple Shell Guardian yaratıkları düzenlendi (Daha fazla spawn olacak) 4. Bi-Frost siyah gökyüzü sorunu düzeltildi 5. Bi-Frost zehir gazı kaldırıldı (Greed, Lust, Envy) 6. Selfname Silahları hanın hostesine konulamaz. 7. BiFrost Monument HP ve Defans artırıldı. 8. Warderlar & Keeperların canları artırıldı (Efsanevi savaş atmosferine hazırlık 🙂 ) 9.Mage Selfname Stafflarının hasarları düzeltildi.

KO-MyKO Phoenix

By accessing or using KO-MYKO.COM (the "Site") and affiliated services (the "Services") that belongs to KO-MyKO, you (the "User") agree to comply with the terms and conditions governing the User's use of any areas of the Site and affiliated services as set forth below.

Quick server information

Require assistance?

If you have any sort of issues please send us a message on forum/facebook page or PM GM in-game

Login or PUS issues?

If you have issues logging into the game please CLICK HERE for informational guide.

If you have issues with using Power Up Store please CLICK HERE for informational guide.

×