Jump to content

dolapderelisabry

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dolapderelisabry

 1. dolapderelisabry

  Koxp Kullanmadım

  Merhaba, Arslan kullanıcısı benim acmıs oldugum bir karakterdi. Selfname silahı yandığı için, hali hazirda master ve 70 skili acık bulundugu icin bir arkadasıma sifresini paylastım. Ve hesap bugun koxp kullanımından dolayı ban yedi. Ben herhangi bir illegal program kullanmıyorum. Tek hatam hesap sifresini bir arkadasim ile paylasmam. Dolapderelisabry hesabında oynamaktayım, sanıyorum hardware ban attınız, Gm Ouroboros ile bu konuyu gorustukten sonra banı kaldırdınız ve sonrasında id ban attınız. Koxp kullanmadım, hile yapmadım. Banımın kaldırılmasını rica ediyorum
 2. dolapderelisabry

  Koxp Kullanmadım

  Ayrica trade loglarinada bakmanizi rica ediyorum. 1m dahi illegal yollarla charima aktarilmamis oldugunu göreceksiniz.
 3. dolapderelisabry

  Koxp Kullanmadım

  Koxp kullanmadım, tek hatam açmış olduğum id yi arkadasım ile paylaşmam onunda bu hesapta koxp kullanması. Bu nasıl bir iştir koxp acılmamıs pc ye id ye nasıl ban atabiliyorsunuz Özellikle Gm Ouroboros cevap yazarsa sevinirim, Database üzerinden inceleyeceğini söyledi, harddisk banım acıldı ve sonrasında tekrar id ile banlandı. Bir açıklama bekliyorum, loglarımı herşeyimi inceleyin herhangi bir hile görmeyeceksiniz isterseniz Teamviewer bağlantısı verebilirim pc mide inceleyebilirsiniz.

KO-MyKO Phoenix

By accessing or using KO-MYKO.COM (the "Site") and affiliated services (the "Services") that belongs to KO-MyKO, you (the "User") agree to comply with the terms and conditions governing the User's use of any areas of the Site and affiliated services as set forth below.

Quick server information

Require assistance?

If you have any sort of issues please send us a message on forum/facebook page or PM GM in-game

Login or PUS issues?

If you have issues logging into the game please CLICK HERE for informational guide.

If you have issues with using Power Up Store please CLICK HERE for informational guide.

×