Jump to content

winchenzo

Members
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

winchenzo last won the day on August 31

winchenzo had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. winchenzo

  KO-MYKO OLYMPIA - PK VIDEO EVENT

  ingame nick: AsQuA Awarded 1000 KC already, if you will win top 5 videos you will receive the rest of the reward!
 2. winchenzo

  Mage Clan Arıyorum.

  var gel bize göt buralarda clan arıyorum diye konu açmış birde kapat 😄
 3. winchenzo

  merhabalar

  öncelikle herkese merhabalar yeni serwerı sabırsızlıkla bekliyoruz. ancak daha önce oynadığımız ko mykolarda olan ortak bir problemi dile getirmek istiyorum. oyununuz başlı başına ayrı bir deneyim severek oynuyoruz . elemantel hasarlarından tutun farm aktivitelerine kadar herşeyiyle muazzam ve her serwerınızda oynadık. lütfen şu isteğimizi bir düşünün. asasları melee pt içerisinde kullanamıyoruz . pt cure geldiğinde icea tutsada tutmasa da light feet siliniyor . pt ccnin 72 capde sürekli cure aldığını düşünürsek asas otomatikman slot basmaktan başka bir işe yaramayan bir hal alıyor. he birde isillion vs bosslarda kutu almaya yarıyor ama asas veya bir başka job sadece 2 alana kısıtlanamazlar. kısıtlanmamalılar. lütfen bu dbnizde asas arkadaşlarımızı sevindiricek bir karar alında partilerimizde asasları da faal bir şekilde kullanabilelim. emin olun pkda çok şey daha güzel olacaktır yılanlamalar vs yani bazen yırtık bir asas bile pkyı akıcı hale getirebiliyor. herkese iyi forumlar. yeni serwerda görüşmek dileğiyle.
 4. Clan : OneKnightStand Leader:OKS Member: AsQuA Member: GuardOfTwellman Member : Xecutioner Member: LeqenDsForeveR Member: FERISTAH Member: ImamTupcu Member: Jane Member: Numbc0rE Member: WhatTheMock Member: Decay Member : Dikey Member: DSYNCHRONIZED Member: MOHAWK Member: xIRichieMOKOKOOOO Member: Famous Member: KiMBuDeLiii Member: Geber500
 5. arkadaşlar clanımıza tp mage ve priest alımı olacaktır. akşamdan akşama online süresi olan hafta sonları farm aktivitelerine katılabilecek csw bf gibi aktivitelere bizimle birlikte katılacak oyuncular forum üzerinden bana mesaj atabilirler, konuya yorum atabilirler veya discord üzerinden WinChenzo'ya ulaşabilirler herkese iyi forumlar.
 6. winchenzo

  ONEKNIGHTSTAND FINAL MOVIE @KO MYKO- SPARTA

  öncelikle bu kısa macerada kırdıklarımız olmuştur muhakkak, herbirinden özür diliyoruz devam eden arkadaşlarımıza iyi oyunlar. @GM_Eph @Flash ve tabiki özellikle @GM_Ouroboros herşey için çok ama çok teşekkürler her olayla bizzat ilgilendiniz herkese iyi forumlar.
 7. winchenzo

  Sell list oks

  sell +8 shard
 8. winchenzo

  Hack

  Doğrudur bro az önce kamilde gönderdi kscyi gördüm yapıcak birşey yok güle güle kullan ne diyelim
 9. winchenzo

  Hack

  Ve ne hikmetse her çalınan item anında tl satılıyor ve sizde bunu satıldı işlem yapamyız diyorsunuz yine ne hikmetse perululara vs satılıyor detaylı açıklama istiyoruz satan için diyebileceğim tek şey çoluğundan çocuğundan çıkmasıdır dediğim gibi item vs peşinde değilim bulabilirsem sadece yapanı istiyorum

KO-MyKO Phoenix

By accessing or using KO-MYKO.COM (the "Site") and affiliated services (the "Services") that belongs to KO-MyKO, you (the "User") agree to comply with the terms and conditions governing the User's use of any areas of the Site and affiliated services as set forth below.

Quick server information

Require assistance?

If you have any sort of issues please send us a message on forum/facebook page or PM GM in-game

Login or PUS issues?

If you have issues logging into the game please CLICK HERE for informational guide.

If you have issues with using Power Up Store please CLICK HERE for informational guide.

×