Jump to content

exutue

Members
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Merhaba, Player2'nin kontrol edilmesini istiyorum ondan şüpheleniyorum aramızda fazlasıyla mesafe olmasına rağmen 3 ok damagesi geliyor seri seri vuruyor skil ile minör atamaması gerekirken ikisini birlikte yapabiliyor. Muhtemelen macro veya koxp tarzı uygulama kullanıyor. Loglarımdan bakabilirsiniz yediğim damagelerin seriliğine. İyi çalışmalar.
  2. Merhaba, Daha önceden de DaWinnerz clanından bir kaçında bu sorunu yaşadım uyardım ama umursamadı şimdi tekrardan aynı şeyi yapıyor afk olan karakterimin üzerine mob çekip öldürtüyor ve buna istinaden uyarıyorum mob çekmemesi için umursamıyor daha önceki konuşmalar da yönetime bildircem dememe rağmen yönetime küfür etmesi de cabası küfür söylemekten başka birşey yapmıyor. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum. İyi çalışmalar.

KO-MyKO Phoenix

By accessing or using KO-MYKO.COM (the "Site") and affiliated services (the "Services") that belongs to KO-MyKO, you (the "User") agree to comply with the terms and conditions governing the User's use of any areas of the Site and affiliated services as set forth below.

Quick server information

Require assistance?

If you have any sort of issues please send us a message on forum/facebook page or PM GM in-game

Login or PUS issues?

If you have issues logging into the game please CLICK HERE for informational guide.

If you have issues with using Power Up Store please CLICK HERE for informational guide.

×