Jump to content
Sign in to follow this  
RichyRich

Hera ve savaşlar hakkında !

Recommended Posts

Hangi serverda oynadıysam bu heraları kullandığımızda Bifforstta CSW'de savaşlarda bu 3-5 saniye görünmezliği ortadan kaldırılıyordu burada böyle birşey yok bence bunun düzenlenmesi gerekiyor yoksa heranın özelliği ne ki sdece np mi vermesi. Savaşlara girmiyoruz sebebi ise TP olayı. Savaşta 1 kişi öldük mü party patlıyor çünkü TP skillinin cooldownu veya nebiliyim bir zamanı var öleni çekemiyoruz ve haliyle hiç birşey yapamıyoruz bu olay da kalkmalı çok tp magenın hiç bir anlamı kalmıyor olsada zaten işe yaramıyor bi gözden geçirilmeli bu konu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocam direk adminlerden gelen cevabı iletiyorum:

 

“Vanilla” diye tabir ettiğimiz klasik KO versiyonu olan 1299 serverlarda 3 saniyelik bir bekleme süresi var. Büyük olasılıkla daha önce oynadığınız sunucular MYKO görünümüne sahip fakat daha yüksek motor dosyalarına sahip olan sunuculardı ve bu durum şimdi ister istemez sizin kafanızın karışmasına sebep olmakta. 3 saniyelik bekleme süresi gerçek anlamda 1299 sürüm dosyalarını kullanan sunucularda mevcutken, daha yüksek dosyalara sahip olan sunucularda bu durum farklılık göstermektedir.

Dediğiniz bekleme süresini kaldırma olayını kesinlikle test edip, bu sürüme uygulanabilir mi deneyeceğiz ama bu yapılacaklar listemizin ne yazık ki şu sıralar en alt sıralarında yer almakta. Bu yüzden size söz veremeyiz. İyi oyunlar

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

KO-MyKO Phoenix

By accessing or using KO-MYKO.COM (the "Site") and affiliated services (the "Services") that belongs to KO-MyKO, you (the "User") agree to comply with the terms and conditions governing the User's use of any areas of the Site and affiliated services as set forth below.

Quick server information

Require assistance?

If you have any sort of issues please send us a message on forum/facebook page or PM GM in-game

Login or PUS issues?

If you have issues logging into the game please CLICK HERE for informational guide.

If you have issues with using Power Up Store please CLICK HERE for informational guide.

×