Jump to content
Sign in to follow this  
AsQuA

event takvim ve oyun içi problemler

Recommended Posts

öncelikle herkese merhabalar. oyunda belli başlı bazı problemler var aslında problem demeyelim oyun yöneticilerini tercihi diyelim. ve ben aklıma gelenleri kısaca belirteyim.

öncelikle icea tutmadığı halde parti içerisinde parti cc den gelen cure ile light feet in buga girmesi . evet bu eskiden vardı oyunun doğasında olan bir olay lakin bu kötü birşey asaslar için oyunu oynanmaz kılıyor açıkçası.

hera sc nin yanıp sönmeye etkisinin olmaması

wariour 70 skilinin ms nin açıkçası biraz farklı olduğu düşüncesimdeyim sanki 1 tık ağır gibi diğer swlere göre bilemiyorum belki bana öyle geldi ama hemen hemen konuştuğum birçok user bu sorunu söylüyor.

event takvimleri....

event takvimlerinde her userı memnun etmeniz tabiki mümkün değil lakin türk oyuncularında bir çoğunun yaş ortalaması yüksek olduğu göze çarpıyor haliyle bifrost saatlerinde bir değişiklik olamaz mı mesela her akşam 6ya kitlenmiş durumda ve birçok tr user o saatlerde işten ancak çıkabiliyor veya eve ancak gelebiliyor saatlerde değişiklik yapılamaz mı ? ne bileyim 1 saat ileri alınabilir veya pazartesi atıyorum6daysa çarşamba 7 de olabilir ? sadece birgün gece 11e denk geliyor 1 gün sabah 7ye gerisi sabit akşam 6 ...

son olarak clientkasma problemi... bir çok user clientten kaynaklı kasmadan usanmış durumda . bu daha önceleri çok daha bezdiriciydi ama ufak ufak hallediliyor gibi şuan ama yeterli değil. hala client bilgisayarı çok fazla üzüyor. aynı mape aynı pcden geçiş problemi . bunlar clientleilgili aklıma takılan problemler. umarım bu problemleri aşabilir ve oyunun keyfini hepbirlikte çıkarabiliriz.

gmlere oyuna gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim. herkese iyi oyunlar iyi forumlar.

Edited by AsQuA

bizim için bu problemler gerçekten oyunun gelişmesi ve ilerlemesi açısından çok önemli çünkü ne kadar güzel db olursa o kadar çok ve rahat oynuyabiliriz. Clanımızdaki birçok arkadaşın bilgisayarı eski model ve client gerçekten çok fazla işlemciye yükleniyor. Bence ilk önce halledilmesi gereken problem bu olmalı. 

ikinci olarakta artık corona ve karantina yavaş yavaş kalkmakta ve insanlar iş hayatlarına geri dönmekteler. Bu sebepten dolayıda Bifrost saatlerini akşam 6 da değilde 7 - 8 gibi saatlere çekilmesi türk ve perulu oyuncular için daha oynanabilir saate getirebilir. 

csw de hera sc basılması durumunda yanıp sönme olayı çok üst bir olay değil tabiki fakat düzeltilirse güzel olur çünkü herhangi bir partyden 1 kişi ölürse ölen kişi tp yapılamadığından güçsüz duruma düşüyor. 

son olarakta gm_ourobos arkadaşımıza oyun içinde gerçekten aktif bir gm olduğu ve sorduğumuz her soruya sabir ve özenle cevap verdiği için ayrıca bir teşekkür ediyorum. 

Herkesin emeğine sağlık iyi forumlar.