Jump to content
Sign in to follow this  
Asylum

TBL CLANININ YAPTIĞI HIRSIZLIK

Recommended Posts

Merhaba, aynı şeyleri discord kanalından da yazdım görmeyenler için buraya da yazıyorum. TBL clanı üyeleri organize hırsızlık yapmıştır. 01.02.2021 gece 04:30 - 04:50 saatleri arasında charıma girip tüm itemlerimi, paramı ve nplerimi çalarak kendi karakterlerine dağıtmışlardır. Aramızda hiçbir husumet, kavga, anlaşmazlık vs. olmamasına rağmen bana hiç bir şey söylemeden whatsapp grubundan atıp tsden banlayıp charımı patlatacak kadar gözleri dönmüş ve bu hırsızlığa tüm clanca ortak olmuşlardır.

Olayın elebaşları Thomasshelby , Neveous ve Selamınaleyküm nickli şerefsiz, haysiyetsizlerdir. Bu hakaretleri kullanmamın en büyük sebebi de yaptıkları hırsızlığın bile arkasında duramayacak kadar omurgasız, telefonlara mesajlara bile cevap veremeyecek kadar erkek olmamalarıdır. 

Diğer tüm clan üyelerinin de karakterlerinde kullandıkları itemlerden bazıları benimdir. Bu şekilde hırsızlığa ortak olmuşlardır.

İnanmak istemeyen, şüphesi olan vs. varsa bana özelden yazabilir bizzat gmlerden aldığım karaktere giriş loglarını gönderebilirim. Ip bilgileri vs. olduğu için buraya atamıyorum. Bunlara güvenip alışveriş yapacak olanlar olursa veya adam sanıp oyunda birlikte bir şeyler yapmak isteyenler olursa bunları bilsin kim olduklarını öğrensin istedim. Herkese iyi oyunlar.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

For english speakers;

Hello there, as i've written all those things in discord channel, once again i'm writing here for the people who not in discord channel. at 01.02.2021, around 04:30-04:50 AM, TBL clan members logged my account(TBLxAsylum) and trade everything that i've [items, money, nps] without my permission to their characters which is organized scam. For your information, before this scam, i had nothing to do with them like polemiq, fight or conflict. And after that, they banned me from whatsapp group, ts3 without tellin me anything.

the ringleaders  of this scam are ThosmasShelby(ThomasFuckinShelby), Neveos and SELAMINALEYKUM. Im makin it public inorder to let all those people know what kind of son of b*tch they are. They dont even answer my pms.

If you dont believe me, reach me out via pm so i can send you the logs that i got from gms.(cant share them here cuz it contains some personal informations.) So next time watch out when u want to play or make deal with those guys. 

Have a good game everyone.

Share this post


Link to post
Share on other sites
57 minutes ago, winchenzo said:

meriç çok geçmiş olsun kardeşim. @Twellman ve benden istediğin birşey olursa söylemen yeter sıkma canını.

Sağolun kardeşlerim düşünmeniz yeter. Bunları yazdım ki en azından başkasının hakkı yenmesin bunlara yaklaşırken 2 defa düşünsün.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Öncelikle geçmiş olsun.Valla kardeşim cengiz itinin olduğu yerde her türlü yavşaklık beklenir,burdan ilerde karşılaşıcak arkadaşlara uyarı olsun bu insanlar karaktersiz oyun için bacısını pazarlar bunlar gibi tiplerle iş yapmayın adamdan sayıp partynize bile almayın kimse account bilgileri paylaşmayın itemleriniz vermeyin bu oyunda şerefsiz çok gördüm solo oynayın daha iyi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

KO-MyKO Phoenix

By accessing or using KO-MYKO.COM (the "Site") and affiliated services (the "Services") that belongs to KO-MyKO, you (the "User") agree to comply with the terms and conditions governing the User's use of any areas of the Site and affiliated services as set forth below.

Quick server information

Require assistance?

If you have any sort of issues please send us a message on forum/facebook page or PM GM in-game

Login or PUS issues?

If you have issues logging into the game please CLICK HERE for informational guide.

If you have issues with using Power Up Store please CLICK HERE for informational guide.

×