Jump to content
Sign in to follow this  
winchenzo

CSW Saati hakkında

Recommended Posts

öncelikle merhabalar. bildiğiniz üzere bir değişiklikle cswyi perşembe gününe çektiniz ancak türkiye saati ile saat 00.50 gözüküyor ve tabiki 10 dk beklmeyide eklersek gece 01.00 da başlayacak ve bitişi 02.00 olacak. yani bu sizce ne kadar adil ? türk oyuncular için özellikle çalışan kesim için girmek çok mümkün gözükmüyor . bu konuyu düşünür müsünüz lütfen. ayrıca bf saatlerini hafta sonu yine gece 12'ye istikrarlı bir şekilde kitlemenizde manidar. ilk bf cuma akşam 19.00 ki bu saatlerde tr oyuncular yeni yeni oyunda çoğalmaya başlıyor . kısacası event takviminiz geçen dbde yaptığınız gibi adil ve makul vakitlere denk gelmiyor. lütfen bu konuda bir değişim yapar mısınız. zaten eventlar oldukça hızlı girdi serwera aceleci davranıyor gibisiniz. üstüne birde saatler konusunda böyle mağduriyetler doğurmak sizlere birşey kazandırmaz. teşekkürler iyi oyunlar iyi forumlar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gerçekten insanların çalışma saatlerini hiç göz önünde bulundurmadan event saatlerini belirlemişsiniz. Sabah 7 de kalkmakla yükümlü olan bir çok insan gece 2 bfsine kadar nasıl dayanabilir. Hayır ertesi gün cuma değil pazar olsa anlaşılır ve kabul edilir bir yanı olucak. Ama hem hafta içi yapıyor olmanız hemde saatleri dikkate almamanız gerçekten yönetimin bu konudaki başarısızlığını gösteriyor. Lütfen bu konuda değişiklik yapabilir misiniz ? Geçen serverdan da biliyorsunuzki biz sabit gitmiyecek oyuncular bunu talep ediyoruz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazar günü yapılan CSW 19.00'da yapılıyor ki avrupa merkezli oyuncuların çok büyük bir kısmı pazar günleri çalışmıyor.(buna Türkiye de dahil)

Amerika kıtasından oynayanların da eşit haklara sahip olduğunu ve bu etkinlikten yararlanmayı hak ettiklerini düşündüğümüz için hafta içi yapılan CSW bize göre daha geç bir saatte yapılıyor. ( TR saati ile gece 1 diyebiliriz)

Phoenix sunucumuzda da durum böyleydi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

KO-MyKO Phoenix

By accessing or using KO-MYKO.COM (the "Site") and affiliated services (the "Services") that belongs to KO-MyKO, you (the "User") agree to comply with the terms and conditions governing the User's use of any areas of the Site and affiliated services as set forth below.

Quick server information

Require assistance?

If you have any sort of issues please send us a message on forum/facebook page or PM GM in-game

Login or PUS issues?

If you have issues logging into the game please CLICK HERE for informational guide.

If you have issues with using Power Up Store please CLICK HERE for informational guide.

×