Jump to content
Sign in to follow this  
winchenzo

Hack

Recommended Posts

Öncelikle merhabalar oksxwinchenzo bu sabah  02.00-07.00 saatleri arasında heklenmiştir. Gerekli incelemelerin yapılmasını talep ediyorum. Npleri sıfırlanmış itemleri soyulmuş vs. Hemen zed falan demeden önce @GM_Ouroboros zed bot hakkındaki konuşmamızı sanıyorum hatırlıyorsundur clan devrettirmiştik yani benim botla hileyle işim olmaz olan kişiyede sildirdim ve kullanmadığını defalarca beyan etti ki shelldona da söyledim bilgisi var lns eventta konuşmuştuk. Şuan bana zed bottan heklendin derseniz bende size twellman yesiyra sm4le dahil hepsi o pcden girdi keyloger olsa onlarda soyulurdu ki asas olan koxpla adı anılan winchenzo(hakan) 2 swdir o nicki kullanıyor ve bana söylediği ben ogünden sonra kullanmadım yani desem ki yalan söylüyor hala kullanıyor ve giriş yaptı çara hekletti niye sadece warior eklensin yani mantıklı bir yanı yok dün vs event dahil sürekli inceledin var mıydı birimizde illegal bir durum yok . Olsa zaten tamamlayamazdık eventı. Biz incelenmeye her zaman açığız varsa illegsl kullanan bankayın acımayın . Bize discorddan verdiğin ip taraması saçma tutarlı değil yani . Biz gerekli açıklamayı ve log paylaşımını bekliyoruz zaten ve bugün itibariyle serwerlar ilişiğimi kesicem nuhtemelen oks kesicek iteminde npsindr değilim hiçbirşeyş geri istemiyorum sadece yapanı öğrenmek istiyorum 

Ve ne hikmetse her çalınan item anında tl satılıyor ve sizde bunu satıldı işlem yapamyız diyorsunuz yine ne hikmetse perululara vs satılıyor detaylı açıklama istiyoruz satan için diyebileceğim tek şey çoluğundan çocuğundan çıkmasıdır dediğim gibi item vs peşinde değilim bulabilirsem sadece yapanı istiyorum 

Hell breaker +7 'i ben aldım sabah 4:21 de 40 gb karşılığında ucuz olunca şüphelendim ksc aldım zaten.Flash 'la görüştüm.

diğer itemler hakkında bir bilgim yok malesef.

WhatsApp Image 2021-03-08 at 16.17.25.jpeg

5 hours ago, winchenzo said:

Öncelikle merhabalar oksxwinchenzo bu sabah  02.00-07.00 saatleri arasında heklenmiştir. Gerekli incelemelerin yapılmasını talep ediyorum. Npleri sıfırlanmış itemleri soyulmuş vs. Hemen zed falan demeden önce @GM_Ouroboros zed bot hakkındaki konuşmamızı sanıyorum hatırlıyorsundur clan devrettirmiştik yani benim botla hileyle işim olmaz olan kişiyede sildirdim ve kullanmadığını defalarca beyan etti ki shelldona da söyledim bilgisi var lns eventta konuşmuştuk. Şuan bana zed bottan heklendin derseniz bende size twellman yesiyra sm4le dahil hepsi o pcden girdi keyloger olsa onlarda soyulurdu ki asas olan koxpla adı anılan winchenzo(hakan) 2 swdir o nicki kullanıyor ve bana söylediği ben ogünden sonra kullanmadım yani desem ki yalan söylüyor hala kullanıyor ve giriş yaptı çara hekletti niye sadece warior eklensin yani mantıklı bir yanı yok dün vs event dahil sürekli inceledin var mıydı birimizde illegal bir durum yok . Olsa zaten tamamlayamazdık eventı. Biz incelenmeye her zaman açığız varsa illegsl kullanan bankayın acımayın . Bize discorddan verdiğin ip taraması saçma tutarlı değil yani . Biz gerekli açıklamayı ve log paylaşımını bekliyoruz zaten ve bugün itibariyle serwerlar ilişiğimi kesicem nuhtemelen oks kesicek iteminde npsindr değilim hiçbirşeyş geri istemiyorum sadece yapanı öğrenmek istiyorum 

Gerekli hangi açıklamayı veya hangi log paylaşımını bekliyorsunuz anlamış değilim. Oyun yöneticilerinin kendileri tarafından ellerindeki her türlü log zaten sizlerle paylaşılmış durumda. Discord üzerinden teşekkür edip, burada neden farklı konuşuyorsunuz anlamış değilim. Hatta artık kiminle muhatap olduğumdan bile emin olamıyorum çünkü bir olay yaşandığı zaman başına gelen kişi dışında herkes olaya müdahil oluyor. Önceki olayda yine herkes karıştı, kimse olayın gerçek yüzünü anlatmamışken, bugün ne hikmetse olayın gerçekte nasıl yaşandığını öğreniyoruz. O olayın ardından oyun kurallarını tekrar tekrar anlattık, hesap paylaşımının tamamen kendi sorumluluğunuz altında olduğunu ve herhangi bir sorun yaşandığı zaman destek talep edemeyeceğinizi belirttik, ısrarla eşyalarınızı seallamanız konusunda uyarılarda da bulunduk. Hatta şifrelerinizi değiştirmeniz konusunda sunucudaki tüm oyuncuları uyardık. Her seferinde oyunu bırakma yönünde gelen bir tehdit var. Her seferinde konuyu flash ve sheldon ile konuşup kapatmanıza rağmen beni içine çekmeye yönelik bir çaba var. Gerekli incelemeler yöneticiler tarafından yapıldı, inceleme sonuçları da olayı ilgilendiren asıl kişiler ile paylaşıldığı için bu konuyu kilitliyorum.

https://ko-myko.com/rulestr

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

KO-MyKO Phoenix

By accessing or using KO-MYKO.COM (the "Site") and affiliated services (the "Services") that belongs to KO-MyKO, you (the "User") agree to comply with the terms and conditions governing the User's use of any areas of the Site and affiliated services as set forth below.

Quick server information

Require assistance?

If you have any sort of issues please send us a message on forum/facebook page or PM GM in-game

Login or PUS issues?

If you have issues logging into the game please CLICK HERE for informational guide.

If you have issues with using Power Up Store please CLICK HERE for informational guide.